FAQ

Poniżej prezentujemy najczęściej zadawane pytania wraz z odpowiedziami.

Jeśli będziecie mieli jeszcze Państwo jakieś pytania, które nie zostały poniżej przedstawione, prosimy o kontakt z nami mailowo (biuro@xconsulter.pl) lub telefonicznie (+48601558005).

Jaka jest lokalizacja Apartamentów SREBRNA?

Apartamenty SREBRNA zlokalizowane są w Pszczynie przy ulicy Srebrnej 8 - na cichym i spokojnym osiedlu mieszkaniowym. W pobliżu, tj. 3 min drogi piechotą znajduje się pizzeria, 10 min drogi piechotą znajduje się dyskont spożywczy jak również bankomaty, Kościół rzymskokatolicki i boiska sportowe.

Apartamenty SREBRNA usytuowane są 2 km od ścisłego centrum Pszczyny, gdzie znajduje się Muzeum Zamkowe z przylegającym do niego zabytkowym parkiem pszczyńskim oraz starówką z licznymi atrakcjami turystycznymi (m.in. Muzeum Prasy Śląskiej oraz Skansen-Zagroda Wsi Pszczyńskiej), restauracjami i pubami.

Jednym z atutów Apartamentów SREBRNA jest to, że znajdują się one w Pszczynie- zwanej Perłą Górnego Śląska – wśród zieleni, u podnóża Beskidów. Dogodna lokalizacja Apartamentów SREBRNA wynika również w tego, że przebiegające przez Pszczynę drogi wojewódzkie i krajowe, pozwalają w szybki sposób dotrzeć do takich miejscowości jak Katowice, Tychy, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Żory, Rybnik, Jastrzębie -Zdrój czy nawet Kraków i Wrocław.

Jakie apartamenty są w ofercie Apartamentów SREBRNA?

W ofercie Apartamentów SREBRNA znajduje się 6 odrębnych mieszkań o powierzchni od 35m2 do 50m2 . Każde mieszkanie to odrębny lokal, w pełni wyposażony, gwarantujący komfort, wygodę i pozwalający zachować prywatność. Apartamenty zlokalizowane na parterze posiadają taras z możliwością bezpośredniego wyjścia do ogrodu.

Dlaczego Apartamenty SREBRNA to lepsza propozycja od hotelu czy pensjonatu?

Apartamenty SREBRNA to komfortowe, kompleksowo wyposażone i w pełni umeblowane mieszkania gwarantujące Gościom poczucie prywatności i niezależności, a także możliwość relaksu, co dla osób przebywających w długoterminowych delegacjach jest szczególnie istotne. Nie bez znaczenia jest również możliwość pozostawienia swoich rzeczy osobistych w mieszkaniu na czas powrotu z delegacji do domu. Atutem każdego apartamentu stanowiącym również przewagę nad pokojem hotelowym jest przestronny pokój, w pełni wyposażona kuchnia bądź aneks kuchenny oraz możliwość wyjścia na taras bądź balkon.

Również stosunek jakości do ceny naszych apartamentów wypada korzystniej niż oferty w hotelach czy pensjonatach.

Co oznacza kompleksowe wyposażenie apartamentów?

Wszystkie apartamenty są w pełni umeblowane i wyposażone. Posiadają odrębną łazienkę i kuchnię bądź aneks kuchennym zaopatrzone w płytę indukcyjną, piekarnik z funkcją mikrofali, zlew, lodówkę z zamrażalnikiem, czajnik elektryczny, garnki, patelnia, sztućce oraz inne niezbędne naczynia (szklanki, kubki itp.). W pokoju znajdują się m.in. rozkładana sofa z miejscem spania dla 2 osób, szafa bądź szafy ubraniowe, telewizor. Niektóre z apartamentów posiadają klimatyzację oraz pralkę automatyczną. Dla pozostałych apartamentów wspólna pralka do dyspozycji w pomieszczeniu gospodarczym. Do dyspozycji gości pozostaje również ogrodzony i monitorowany parking.

Czy w każdym apartamencie jest dostęp do internetu i telewizji kablowej?

W każdym apartamencie jest bezpłatny dostęp do szybkiego, bezprzewodowego internetu oraz do telewizji kablowej.

Czy przy budynku, w którym znajdują się apartamenty jest parking?

Naszym gościom zapewniamy bezpłatny i monitorowany parking na terenie ogrodzonej posesji Apartamentów SREBRNA. Na każdy apartament przypada jedno miejsce parkingowe.

Na jak długo można wynająć Apartamenty SREBRNA?

Minimalny czas wynajmu apartamentu to 3 miesiące. Zajmujemy się długoterminowym wynajmem, najchętniej na rok lub dłużej. W przypadku dłuższych pobytów ceny za wynajem ustalane są indywidualnie.

Jak można dokonać rezerwacji Apartamentów SREBRNA?

Rezerwacji apartamentów można dokonać w następujący sposób:

  • on-line, używając formularza z zapytaniem o cenę i dostępność znajdującego się na naszej stronie,
  • mailowo, wysyłając maila na adres: biuro@xconsulter.pl,
  • telefonicznie, kontaktując się z nami pod numerami tel. kom: +48 601 55 8005, +48 603 55 8005, +48 32 4483420

W zapytaniu należy podać dane kontaktowe do osoby i firmy dokonującej rezerwacji: imię i nazwisko, firmę, datę pobytu, ilość osób (max 2 osoby w 1 apartamencie) w apartamencie. W odpowiedzi na otrzymany formularz z zapytaniem przesyłamy Państwu drogą mailową ofertę najmu zawierającą informacje na temat dostępności apartamentu w podanym przez Państwa terminie, jak również kosztów pobytu oraz warunków płatności.

Jaka jest cena wynajmu Apartamentów SREBRNA?

Oferta cenowa najmu przesyłana jest zainteresowanym gościom po uprzednim otrzymaniu wypełnionego formularza znajdującego się na naszej stronie internetowej. Oferta zostanie wysłana do zainteresowanego pobytem mailem w terminie 2 dni roboczych od dnia wpłynięcia zapytania.

Czy jest możliwość regulowania płatności za wynajem kartą kredytową bądź debetową?

Za wynajmowane mieszkanie goście mogą zapłacić tylko i wyłącznie w formie tradycyjnego przelewu bankowego bądź gotówką na miejscu u menedżera obiektu. Nie ma możliwości regulowania płatności za pobyt kartą kredytową lub debetową.

Ile osób może zamieszkać w Apartamencie SREBRNA?

Maksymalna ilość miejsc noclegowych w każdym z apartamentów to 2.

Czy w Apartamentach SREBRNA jest klimatyzacja?

Apartamenty 5 i 6 usytuowane na II piętrze posiadają klimatyzację.

Czy na wyposażeniu Apartamentów SREBRNA są ręczniki i pościel?

W każdym apartamencie znajdują się kołdry i poduszki oraz pościel i ręczniki dla 1 lub 2 osób (w zależności od ilości zakwaterowanych osób).

Czy menadżer Apartamentów SREBRNA zapewnia gościom usługę sprzątania apartamentu, wymiany ręczników, pościeli?

Tak, menadżer zapewnia usługi sprzątania mieszkania, wymiany ręczników, pościeli.

Czy w Apartamentach SREBRNA akceptuje się zwierzęta domowe?

W naszych apartamentach nie są akceptowane zwierzęta domowe. Goście, którzy nie stosują się do tych zasad musza liczyć się z obowiązkiem zapłacenia kary pieniężnej, a nawet usunięciem z apartamentu.

Apartamenty SREBRNA to również bezpieczeństwo pobytu. Co to oznacza?

Budynek, w którym znajdują się apartamenty jest w pełni monitorowany, ogrodzony, a mieszkania wyposażone są w domofony. Do dyspozycji gości pozostaje również ogrodzony i monitorowany parking, a wjazd na posesję odbywa się przez bramę sterowaną pilotem.

Czy w Apartamentach SREBRNA można palić?

Na terenie całego obiektu Apartamentów SREBRNA obowiązuje bezwzględny zakaz palenia. W ten sposób chcemy zapewnić swoim gościom odpowiedni komfort i bezpieczeństwo. Dotyczy to zarówno osób przebywających w budynku, jak również osób, które będą w przyszłości korzystać z naszych apartamentów. Za nieprzestrzeganie tych zasad, na gości nakładane są kary pieniężne z usunięciem z apartamentu włącznie.

Skąd się wzięła nazwa Apartamenty SREBRNA?

Nazwa Apartamentów SREBRNA pochodzi usytuowania apartamentów w Pszczynie, przy ul. Srebrnej 8.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!