Lokalizacja

Niewątpliwym atutem Apartamentów SREBRNA jest ich korzystna lokalizacja. Apartamenty znajdują się bowiem na cichym i spokojnym osiedlu mieszkaniowym Kolonia Jasna w Pszczynie. Budynek składa się zaledwie z 6 lokali mieszkalnych o powierzchni 35 m2 do 50 m2, dzięki czemu goście mogą liczyć na spokój.

W bliskim sąsiedztwie Apartamentów SREBRNA znajduje się pizzeria (3 min drogi pieszo), a nieco dalej (10 min drogi pieszo) znajdują się dyskont spożywczy jak również bankomaty, kościół rzymskokatolicki, boiska sportowe. W odległości 1,6 km od Apartamentów usytuowana jest natomiast Zagroda Żubrów i dziki park pszczyński. Mieszkania zlokalizowane są 2 km od ścisłego centrum Pszczyny, w którym znajduje się Muzeum Zamkowe z przylegającym do niego zabytkowym parkiem pszczyńskim oraz starówką z licznymi atrakcjami turystycznymi (m.in. Muzeum Prasy Śląskiej oraz Skansen -Zagroda Wsi Pszczyńskiej), restauracjami i pubami.

Atrakcjami, które zasługują również na uwagę i znajdują się niedaleko Pszczyny są Zapora Goczałkowicka ( 3,5 km ) oraz Ośrodek Sportów Wodnych w Łące (4,5 km).

Położenie Pszczyny, jak również przez nią przebiegające drogi wojewódzkie i krajowe, pozwalają w szybki sposób dotrzeć do takich miejscowości jak Katowice, Tychy, Czechowice-Dziedzice, Bielsko-Biała, Żory, Rybnik, Jastrzębie -Zdrój czy nawet Krakowa.

Mieszkanie w Pszczynie jest również atrakcyjne z uwagi na liczne rozrywki i imprezy kulturalne, które wpisały się już w kalendarz imprez miasta.

Wiedziałeś, o tym, że używasz starej wersji przeglądarki Internet Explorer? Zaktualizuj przeglądarkę teraz!